Nowoczesna technologia

  Drodzy Pacjenci. Z wielkim zadowoleniem chcę poinformować Państwa, że moja Klinika jest wyposażona we wszystkie najbardziej zaawansowane urządzenia do planowania i przeprowadzania zabiegów implantacyjnych oraz leczenia ogólnostomatologicznego. Planowanie leczenia implantologicznego i ogólnostomatologicznego powinno być oparte o wnikliwe badanie i dokładną diagnostykę. Teraz jest to możliwe na miejscu w mojej Klinice. Tutaj, w Naszym Mieście, do planowania skomplikowanych zabiegów implantologicznych wykorzystuję najnowszy na rynku, o najmniejszej dawce promieniowania aparat tomografii komputerowej firmy Gendex.  
 

Gendex GX DP-700

 
  Jest to w chwili obecnej najbardziej zaawansowane
i najnowocześniejsze narzędzie w diagnostyce radiologicznej służące do obrazowania struktur
na potrzeby stomatologii, szczególnie zabiegów implantologicznych i chirurgicznych w obrębie kości twarzoczaszki. Obecność tomografu komputerowego w mojej Klinice daje możliwość
i wygodę zaplanowania leczenia wspólnie z pacjentem, a także wykonania zdjęć po zabiegach, a więc bezpośredniej obserwacji wyników leczenia.

 
 
 


 

Zdjęcia pantomograficzne

Aparat ten umożliwia także wykonanie cyfrowych zdjęć pantomograficznych uzębienia, bardzo dokładnych przy niezmiernie niskiej dawce promieniowania. Zabiegi implantacji wykonywane w mojej Klinice przy użyciu najnowocześniejszego na rynku, specjalistycznego sprzętu implantologicznego firm: W@H, i diagnostyka przy użyciu aparatu tomograficznego firmy Gendex zapewniają Państwu obok mojego przygotowania specjalistycznego najwyższe standardy postępowania leczniczego.

Z niezmierną radością, informując o ciągłym rozwoju mojej Kliniki
W mojej Klinice stosuję najnowsze rozwiązania technologiczne takie jak: cyfrowa diagnostyka radiologiczna, endometry do elektronicznego pomiaru długości kanałów korzeniowych, kamery wewnątrzustne oraz laser pomocne na różnych etapach diagnostyki i leczenia, nowoczesne rozwiązania protetyczne oraz najnowszej generacji systemy stosowane w implantologii.

Leczymy bez bólu dzięki zastosowaniu najlepszych technologii służących jego uśmierzaniu. Dzięki tym technologiom jesteśmy pewni najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Oczywiście to nie jedyna zaleta leczenia w naszej Klinice. Posiadanie odpowiedniego wyposażenie gabinetów zapewnia możliwość diagnozowania i leczenia olbrzymiego katalogu schorzeń stomatologicznych.

Przychodząc do naszej kliniki unikniecie Państwo konieczności odwiedzania wielu specjalistów. Wszystkie niezbędne badania zostaną wykonane u nas, w jednym miejscu, oszczędzając Państwa czas.

Leczenie zębów pod mikroskopem

Leczenie zębów pod mikroskopem jest obecnie jednym z wysoce specjalistycznych zabiegów wykonywanych w obrębie jamy ustnej. W naszym gabinecie używamy mikroskopu Leica M320, uważanego za jeden z najnowocześniejszych mikroskopów stomatologicznych na świecie.

Z technologii leczenia w powiększeniu korzystamy najczęściej podczas leczenia endodontycznego, jednakże rozszerzamy to zastosowanie do leczenia zachowawczego oraz zabiegów z zakresu mikrochirurgii i periodontologii. Dzięki powiększeniu jakie daje mikroskop mamy możliwość opracowania ubytków próchnicowych z zachowaniem jak największej ilości zdrowych tkanek zęba. Sprawia to, że terapia taka jest mniej traumatyzująca i pozwala, w dalszej kolejności, na bardziej precyzyjne odbudowanie utraconych powierzchni zęba.

Mikroskop stomatologiczny jest narzędziem szczególnie ważnym w trakcie leczenia kanałowego. Zapewnia wgląd w komorę zęba i ułatwia odnalezienie ujść kanałów. Jest niezbędny w przypadkach powtórnego leczenia kanałowego, przy obliteracjach i zwapnieniach, które zdarzają się w obrębie komory i przewodów korzeniowych. Podczas procedury zamykania perforacji komory lub kanału i przy usuwaniu złamanych narzędzi mikroskop jest niezbędny.

Poprzez obrazowanie szczegółów anatomicznych zębów, niewidocznych gołym okiem mikroskop stomatologiczny zwiększa bezpieczeństwo podczas leczenia, co jest niewątpliwie jedną z jego największych zalet.

 

 

Zarządzanie jakością

 
  Z wielką radością pragnę poinformować Państwa, iż wszystkie procedury terapeutyczne, procedury dezynfekcji i sterylizacji oraz procedury radiologiczne wykonywane w moim centrum stomatologii objęte są systemem zarządzania jakością w gabinetach stomatologicznych, zgodnymi z dyrektywami Unii Europejskiej dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.

Zapewnia to najwyższą jakość i największe bezpieczeństwo oferowanych Państwu - Moim Pacjentom usług stomatologicznych. Barbara Gierat- Kucharzewska