Implanty

 
  JESTEŚMY AUTORYZOWANYM GABINETEM SYSTEMU BEGO IMPLANTS
http://www.dental.pl/implantologia

Jeśli brakuje Państwu jednego, kilku bądź wszystkich zębów najlepsza metodą ich odbudowy i przywrócenia sobie pięknego promiennego uśmiechu są implanty stomatologiczne. Implanty dentystyczne stanowią najlepszą możliwość uzupełniania braków uzębienia i mocowania protez dentystycznych.
 
 
 


 

 

Czym są implanty dentystyczne?

Implanty dentystyczne są wykonane z tytanu i wszczepiane w kość szczęki w trakcie zabiegu chirurgicznego. Implant pełni taką rolę, jaką pełnił korzeń Państwa brakującego zęba. Procedura wszczepiania implantów dentystycznych jest przeprowadzana w gabinecie stomatologicznym i wymaga jedynie miejscowego znieczulenia.

Implant dentystyczny tworzy podstawę, na której stomatolog umieszcza koronę porcelanową , która funkcjonalnie i estetycznie naśladuje, utracony ząb naturalny. Uzupełnienie braku pojedynczego zęba Gdy brak jest jednego zęba, najczęściej czwórki, dwójki bądź szóstki implant jest najlepszym rozwiązaniem. Dotychczas trzeba było szlifować dwa żeby, przed i za przerwą, by zacementować most porcelanowy, teraz to może być implant. Inaczej niż w przypadku zakładania standardowego trzypunktowego mostu celem uzupełnienia braku pojedynczego zęba, nie ma tu konieczności szlifowania sąsiednich zdrowych zębów, aby podtrzymywały most.

  

Uzupełnienie braku wielu zębów

Gdy brak jest kilku zębów najczęściej dotychczas stosowano ruchome protezy szkieletowe lub akrylowe, które mocowano do zębów za pomocą klamer i cierni a i to nie zabezpieczało przed ich spadaniem i kiwaniem się podczas spożywania posiłków. W odróżnieniu od protez częściowych, które mogą powodować uczucie niewygody przy noszeniu, i w których widoczne są nieestetyczne metalowe elementy utrzymujące, implanty są odczuwane, wyglądają i funkcjonują zupełnie jak naturalne zęby. Implanty tytanowe są tak mocne i tak silnie wiążą się z kością, że niekoniecznie na każdy brak zęba musi przypadać jeden implant. Uzupełnianie braku wszystkich zębów Protezy mocowane na LOKATORACH lub belkach Gdy brakuje wszystkich zębów, od lat nosisz protezę całkowitą i mimo najlepszych materiałów do jej wykonania ciągle odczuwasz brak komfortu i satysfakcji z jej użytkowania, a obawa przed kompromitacją, że w najmniej odpowiednim momencie się przesunie i wypadnie z ust ciągle Państwu towarzyszy jedynym rozwiązaniem tego problemu i pozbyciem się stresu są implanty i proteza mocowana na LOKATORACH lub belce. Jest to proteza która odbudowuje brak wszystkich zębów znakomicie naśladująca naturę. Jest to opcja uzupełniania braków, która zapewnia przywrócenie funkcji i estetyki naturalnego uzębienia.

 
 
 

 

Bezpieczeństwo

 
  Proteza odbudowana na implantach przy pomocy tzw. LOKATORA, jest umocowana w sposób trwały i bezpieczny. Protezę na LOKATORACH możecie Państwo zdjąć w każdym momencie do czyszczenia natomiast LOKATOR umożliwi jej mocne utrzymanie w jamie ustnej podczas mowy i jedzenia posiłków Utrzymanie higieny protezy na implantach jest łatwe, wystarczy szczotkowanie i regularne wizyty kontrolne u stomatologa. Tylko Państwa stomatolog będzie wiedział, że piękny uśmiech zawdzięczacie implantom !!!