Wybielanie ZOOM

  Profesjonalny System Wybielania Zębów Zoom! Piekny, biały uśmiech to klucz do sukcesu.
Zapraszam Państwa na ekskluzywny zabieg wybielania profesjonalnym systemem ZOOM!, po którym Państwa uśmiech będzie olśniewający.

W dobie nowoczesnej stomatologii pacjent pragnie mieć nie tylko zdrowy, ale i piękny uśmiech. Jedną z najszybszych i najprostszych metod poprawy estetyki uzębienia jest jego wybielenie. System ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, bezpieczną, skuteczną i szybką metodą wybielania zębów. Zastosowanie Żelu ZOOM! i Światła Lampy ZOOM2 umożliwia zlikwidowanie plam, przebarwień i ciemnego odcienia zębów w ciągu jednej wizyty stomatologicznej. System Zoom! nie powoduje uczucia pozabiegowej nadwrażliwości zębów w przeciwieństwie do pozostałych systemów wybielania co związane jest z zastosowaniem niższego stężenia środka aktywnego. Efekt wybielania, stopień rozjaśnienia zębów jest najlepszy, w porównaniu z innymi systemami, dzięki zastosowaniu w lampie Zoom2 odpowiedniej długości światła znacznie podnoszącej aktywność nisko procentowego, bezpiecznego dla zębów żelu.

Białe zęby do białej sukni. Specjalna oferta cenowa dla przyszłych nowożeńców.
 
 

Higiena jamy ustnej

 
  Prawidłowa higiena jamy ustnej, zębów, języka, dziąseł i policzków, po wcześniejszym zabiegu higienizacji przeprowadzonym w moim centrum, pozwoli Państwu utrzymać zdrowy piękny uśmiech na długi czas.

W gabinecie zostaną indywidualnie dla każdego z Państwa dobrane najwłaściwsze środki i preparaty do utrzymania w zdrowiu całą jamę ustną.

 
 
 


 

Po usunięciu zęba

Zachowanie się po zabiegu chirurgicznym np. ekstrakcji zęba

By proces gojenia przebiegał u Państwa prawidłowo i był nie powikłany bardzo proszę zapoznać się z poniższymi zaleceniami:

- założony tampon proszę wyjąć po upływie godziny
- przez cały okres odczuwania znieczulenia nie przyjmować pokarmów
- przez dobę po zabiegu nie przyjmować gorących płynów ani pokarmów, jeść i pić jedynie pokarmy chłodne i zimne
- w razie wystąpienia bólu pozabiegowego po ustaniu znieczulenia przyjąć lek przeciwbólowy (ibuprom, paracetamol)
- jeśli został przepisany antybiotyk niezwłocznie go zażyć
i przyjmować wg zaleceń do końca dawkowania
- chcąc przyspieszyć proces zdrowienia można wykonywać zimne okłady w okolicy okołozabiegowej nigdy ciepłe
- powstrzymać się od palenia papierosów przynajmniej przez dobę, substancje smoliste utrudniaja w znaczącym stopniu zabliźnianie się rany
- nie płukać jamy ustnej, by nie wypłukać skrzepu co prowadzić może do powstania "suchego zębodołu"
- myć zęby, dbać przez cały okres gojenia o należytą higienę jamy ustnej co znacząco wpływa na skrócenie czasu gojenia nawet o połowę
- gdy zostały założone szwy proszę zgłosić się po tygodniu w celu ich zdjęcia (co jest niebolesne)


 
 
 
 

Wizyty kontrolne

 

Mimo natłoku wielu obowiązków w Państwa życiu codziennym i towarzyszącemu Państwu całkiem nieuzasadnionemu lękowi przed wizytą u stomatologa, koniecznym jest zgłaszanie się na wizyty kontrolne nie rzadziej niż co 6 miesięcy.

By Państwa uśmiech był piękny zdrowy i promienny proszę nie czekać aż ząb zaboli. Dla moich stałych pacjentów po zakończonym leczeniu wizyty kontrolne są bezpłatne i umożliwiają utrzymanie warunków gwarancji na procedury przeze mnie wykonane.

Zapraszam wszystkich Państwa na wizyty kontrolne.
Barbara Gierat - Kucharzewska